Akumulatory, felgi i opony w 24 godziny. Sprawdź naszą ofertę.

brak produktów
Jakość Usług
Konsultanci
    • Leszek
    • akumulatory
Partnerzy
Logowanie
Dostawa

Prawie wszystkie towary, jakie Państwu oferujemy na stronach internetowych naszego serwisu, wysyłamy gratis.

Odpłatnie wysyłamy jedynie część naszego asortymentu, a są to:

a) akumulatory każdego typu i rodzaju,

b) opony ciężarowe o masie powyżej 30 kg,

c) opony rolnicze,

d) opony przemysłowe.

Koszt wysyłki każdego z wyżej wymienionych towarów podany jest przy nim samym, obok jego ceny (pod przyciskiem „Zamawiam”), a także w Koszyku. Cena wysyłki jest ceną brutto (z doliczonym 23%-owym podatkiem VAT), liczoną w PLN.

 

Większość zamówień realizujemy w 2-3 dni robocze od daty wpłynięcia zamówienia.

W drugiej i następnych informacjach wysyłanych przez nasz system e-mailowy (pierwszą jest potwierdzenie złożenia zamówienia) znajdziecie Państwo informację o dokładnej dacie i godzinie realizacji złożonego zamówienia.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 1-4 dni robocze. Jeżeli z jakiegoś powodu ten termin miałby zostać przekroczony, zostaniecie Państwo poinformowani o tym fakcie. Zostanie również podany nowy termin realizacji zamówienia.

Jeśli z winy nie leżącej po stronie firmy Moto Mar Państwa przesyłka zostanie opóźniona (np. przetrzymanie przesyłki przez firmę kurierską), również poinformujemy Państwa o tym fakcie.

Przypominamy, że otrzymanie e-maila potwierdzającego złożenie zamówienia (pierwsza wiadomość e-mail) nie jest równoznaczne z przyjęciem zamówienia do realizacji (5).

 

Doręczanie przesyłek, czyli zamówionego w e-sklepie Akumulatory24.com towaru, odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich Pekaes (akumulatory zalane elektrolitem i akumulatory żelowe) i DPD (pozostały asortyment). Firmy doręczają przesyłki w godzinach 9.00 – 16.00 każdego dnia roboczego, do osób prywatnych dostawa odbywa się w godzinach 9.00 – 20.00 (dostawa w sobotę jest dodatkowo płatną usługą; w tym przypadku doręczenie odbywa się na ogół do godziny 12.00 – usługa ta nie jest dostępna dla wysyłki akumulatorów zalanych elektrolitem i żelowych).

Ponieważ nie możemy Państwu zagwarantować dokładnej godziny przyjazdu kuriera, w celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem w naszej firmie (dane do kontaktu podane są w zakładce „Kontakt”).

Kurierzy nie zawsze mają możliwość zostawić awizo lub skontaktować się telefonicznie przed dostawą/po nieudanej dostawie. Jeżeli z informacji wysłanych przez nasz system wynika, że danego dnia przesyłka powinna dotrzeć pod wskazany adres, prosimy o sprawdzenie jej statusu na stronie internetowej firmy DPD: http://www.dpd.com.pl/subpage.asp?ID_kat=3&ID=33&Mark=18 (dotyczy towarów innych niż akumulatory zalane elektrolitem i żelowe). Ewentualnie prosimy o wysłanie do nas po godzinie 16.00 prośby o sprawdzenie statusu przesyłki.

W przypadku braku możliwości technicznych odebrania przez Państwa lub doręczenia przez kuriera przesyłki nastąpi ponowna próba dostawy następnego dnia roboczego.

W ofercie
Producenci - akumulatory: Producenci - opony:
 
Moto Mar Sp. z o.o.
ul. Fordońska 185-187
85-766 Bydgoszcz
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
XIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000334896
Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł
NIP: 554-284-44-58
REGON: 340620558
tel. +48 52 342 14 58
fax +48 52 342 14 60
Lista banków
© Copyright Moto Mar Sp. z o.o. 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone